جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36237
  تاریخ انتشار : 29 مهر 1392 14:36
  تعداد بازدید : 479

  رییس حفاظت محیط زیست شاهرود خبر داد

  کشف بیش از 100 کبک از منزل شکارچی بسطامی/دستگیری شکارچی شاهرودی در فاصله 100متری گله میش

  رییس حفاظت محیط زیست شهرستان شاهرود از دستگیری شش شکارچی متخلف طی سه عملیات جداگانه در این شهرستان خبر داد.

  18-90.jpg

  مهدی خاتمی گفت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست شاهرود در هفته جاری طی عملیات گشت و کنترل در محدوده سد کشاورزی نعیم آباد مجن موفق شدند سه نفر که قصد شکار غیر مجاز را داشتند درست در لحظه نشانه گیری و قبل از شلیک گلوله دستگیر کنند.

   

  وی افزود: متخلفین که با یک قبضه اسلحه برنو به سمت گله میش و بره در فاصله حدودا 100 متری هدف گرفته بودند با هوشیاری و سرعت عمل مامورین اجرایی محیط زیست، به دام افتاده و از شکار ناکام ماندند.

   

  خاتمی اضافه کرد: همچنین در عملیات دیگری با همکاری نیروی انتظامی بخش بسطام و واحد حقوقی محیط زیست شاهرود عامل خرید و فروش غیر مجاز کبک پرورشی در شهر بسطام شناسایی و در حین فروش تعداد 20 قطعه کبک پرورشی غیر مجاز دستگیر شد.

   

  وی گفت: پس از بازجویی مشخص گردید این فرد ، اقدام به خرید و پرورش کبک، بدون مجوزهای لازم از ارگان‌های ذیربط کرده که با هماهنگی ، پس از بازرسی منزل تعداد83 قطعه کبک دیگر کشف و ضبط شد.

   

  وی در ادامه افزود: همچنین در عملیات دیگری طی گشت و کنترل زیستگاه های شهرستان میامی به یک دستگاه خودرو پراید با دو سرنشین که به قصد شکار غیر مجاز کبک در حال گشت زنی در منطقه بوده برخورد کرده که پس از بازرسی، لاشه دو قطعه کبک ، دو قبضه سلاح ساچمه زنی غیر مجاز و مقداری فشنگ و ادوات شکار کشف و ضبط شد.

   

  رییس حفاظت محیط زیست شهرستان شاهرود در پایان اظهار کرد: پرونده های متشکله در حال رسیدگی توسط مرجع قضایی بوده و بزودی احکام مربوطه صادر خواهد شد.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28612070
اکنون :
27