جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36222
  تاریخ انتشار : 29 مهر 1392 13:11
  تعداد بازدید : 536

  پاسخ وکیل مه آفرید به داوود احمدی نژاد

  به دنبال انتشار مصاحبه ای از داوود احمدی نژاد در روزنامه قانون و طرح برخی ادعا ها نسبت به مجموعه های مختلف، غلامعلی ریاحی وکیل شرکت توسعه سرمایه گذاری امیرمنصور آریا توضیحاتی را برای این روزنامه ارسال کرده است.

  forootan .111 (6 of 23).jpg

  متن کامل این توضیحات به این شرح است: «آقای داوود احمدی‌نژاد گفته است "یکی از دوستان به ما گفت وقتی که آگهی فروش فولاد خوزستان را دیدیم دو ماه قبل از آن به امیر منصور خسروی گفته بودند که فولاد را بررسی کند و بعد هم آگهی فروش ۱۰ روزه زدند که فقط خسروی بتواند سهام را خریداری کند و از قبل نیز به وی گفته بودند که مسائل را بررسی کند و این اصل جرم است که ما ماجرا را به کمیسیون اصل نود ارجاع دادیم جرم این انحرافی‌ها یکی دو تا نیست..."

  فولاد خوزستان یعنی ۵/۵۰ درصد سهام آن را دولت می‌خواست در قبال دو طبقه‌ای کردن مسیر رامسر - نور به مه‌آفرید امیرخسروی بدهد و اصولاً آگهی در کار نبود. آقای امیرخسروی بعد از بررسی از قبول این معامله خودداری می‌کند چون هزینه دو طبقه‌ای کردن ۲۲۰۰ میلیارد تومان بوده و آن زمان ۵/۵۰ درصد سهام فولاد خوزستان این مقدار ارزش نداشته.

  این موضوع کاملاً در دادگاه مطرح شد. ظاهراً به علت عدم انتشار مدافعات ما، آقای احمدی‌نژاد بی‌خبر مانده است. سهام فولاد خوزستان هیچ‌گاه به مه‌آفرید امیرخسروی و گروه آریا واگذار نشده و شخص دیگری سال گذشته آن را خرید بنابراین هیاهوی بسیار برای هیچ است، متاسفانه گروه آریا شامل ۳۸ شرکت تولیدی، خدماتی و بازرگانی بی‌جهت چوب انتساب و وابستگی به دولت گذشته و «طرح جریان انحرافی» را می‌خورد و شایعه مربوط به فولاد خوزستان و فروش سهام این شرکت به گروه آریا متاسفانه خوراک تبلیغاتی خوبی برای خارج‌نشینان معاند و مخالف شده.

  انتظار است که افراد دلسوز داخلی نظیر جناب آقای داوود احمدی‌نژاد پیرامون این‌گونه موضوعات کنکاش و مداقه بیشتری بکنند و به فرموده خودشان به «گفته یکی از دوستان» اکتفا نکنند؛ خصوصاً اینکه ایشان مدتی مسئولیت بازرسی نهاد ریاست جمهوری را نیز عهده‌دار بوده‌اند.»

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28612070
اکنون :
16