جستجو
   
    Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
    کد خبر : 36151
    تاریخ انتشار : 28 مهر 1392 15:11
    تعداد بازدید : 558

    جریمه میلیونی متخلفانی که از طرح «شبنم» استفاده نکردند

    معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: متخلفانی که از طرح شبنم استفاده نکردند به پرداخت 124 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

    ghahrdar-15.jpg

    بزرگمهر صادقی نیچ‌کوهی اظهار کرد: در راستای طرح تشدید کنترل بر عرضه کالا و خدمات، 11 اکیپ گشت سیار تعزیرات حکومتی استان تهران در معیت سازمان صنعت معدن و تجارت از مجموع 5 هزار و 500 واحد بازرسی به عمل آوردندکه برای 131 واحد متخلف پرونده‌هایی تشکیل شد.

     

    وی ادامه داد: بیشترین تخلفات در زمینه گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و عدم استفاده از طرح شبنم بود که متخلفان به پرداخت 412 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

     

    معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران خاطرنشان کرد: روز 23 مهر ماه سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران طرح ویژه‌ای را در مورد اجرای طرح شبنم مبنی بر این که آیا فروشندگان و عرضه‌کنندگان از این برچسب برای کالاهای خود استفاده می‌کنند یا خیر؟ اجرا کرد.

     

    صادقی نیچ‌کوهی گفت: در این راستا اکیپ‌های گشت سیار از اصناف لوازم آرایشی، مواد غذایی و پوشاک بازرسی کردند که حدود 10 فقره پرونده به دلیل عدم استفاده از طرح شبنم تحت عنوان قاچاق تشکیل شد.

     

    وی تصریح کرد: متخلفان در مجموع به پرداخت 124 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالای مکشوفه محکوم شدند.

     

    منبع خبر

    http://www.isna.ir


    نظر شما    نمایش غیر عمومی
    تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28612070
اکنون :
48