جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36140
  تاریخ انتشار : 28 مهر 1392 13:55
  تعداد بازدید : 527

  هاشمی نخل ابراهیمی در تذکر شفاهی:

  انتزاع پنج روستا از هرمزگان غیرکارشناسی بود/روحانی این مصوبه دولت احمدی نژاد را لغو کند

  نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس با بیان اینکه انتزاع پنج روستا از هرمزگان غیرکارشناسی بود. گفت: روحانی این مصوبه دولت احمدی نژاد را لغو کند.

  انتزاع پنج روستا از هرمزگان غیرکارشناسی بود/روحانی این مصوبه دولت احمدی‌نژاد را لغو کندبه گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 28 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: مردم هرمزگان مدت 15 روز است که خواب، قرار و آرامش ندارند؛ دو هفته است که دانشجویان، جوانان، نخبگان و همه مردم هرمزگان احساس می کنند به غرور، عزت و هویت آنها توهین شده است.

  نماینده مردم  میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی افزود: انشاء ناآگاهانه خبر انتزاع پنج روستا از استان هرمزگان و الحاق آن به شهرستان لامرد استان فارس همه مردم استان را مضطرب و نگران کرده است.

  وی ادامه داد: مردم احساس می کنند در حق آنها ظلم شده است، این طرح بدون نظرسنجی و کار کارشناسی انجام شده است و هیچ گونه توضیح علمی، عملی، سیاسی و اجتماعی ندارد.

  این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر این که طرح مذکور هیچ سودی برای مردم جز ضرر ندارد، گفت: اگر قرار باشد هر استانی که در دستگاه های دولتی، وزارت کشور و سایر مراجع نفوذ داشته باشد علیه سایر استان ها عمل کنند سنگ روی سنگ بند نمی شود.

  هاشمی نخل ابراهیمی خطاب به رئیس جمهور گفت: تصمیمات ناشیانه و خلاف عدالت که در دولت نهم و دهم گرفته شده در دولت تدبیر و امید اجرا می شود.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: مردم هرمزگان، شیعه، سنی، مرد و زن از رئیس

  نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس همچنین گفت: از مسئولان استان می خواهم به جای مقابله با اعلام مخالفت مردم، خواستار لغو این مصوبه شوند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
14